logo
آدان طرح نو با عنوان شرکت سهامی خاص به شماره ثبت 18816 به همراهی کادری مجرب متشکل از اعضاء هیئت مدیره با مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته مهندسی معماری و کادر پرسنلی متخصص در زمینه طراحی و معرفی محصولات دکوراتیو به مدیریت جناب آقای مهندس میلاد اصغرنیا آماده ارائه خدمات معماری به کارفرمایان محترم می باشد.
 معماری (اعم از پروژه های داخلی ، خارجی ، نقشه های ساختمانی ، نقشه های فاز 2 معماری همراه با دیتایل های اجرایی ) نظارت و اجرای صحیح طرح پیشنهادی خدمات و فروش محصولات دکوراتیو داخلی و خارجی
aadaantarh@gmail.com
تماس 09112306547
شنبه - پنج شنبه ساعت 8 الی 20
رشت - بلوار معلم ، میدان سرگل

کلینیک معماری

آدان طرح نو / ترمو وود Thermo wood

ترمو وود Thermo wood

امروزه به یمن این فناوری ترموود جزء محبوب تریت متریال ها در دیزاین و نماسازی ساختمان ها محسوب می شوند و در بیشتر کشورها به سمت طبیعی بودن و القاء احساس خوشایند به مصرف کننده طرفداران بسیاری دارد.

شناسه محصول: b-x4-1 دسته: , ,

توضیحات

چوب از جمله مصالحی است که به طور طبیعی از عهد باستان در زیباسازی ابنیه مورد استفاده قرار می گرفته.
بافت لطیف رنگ زیبا و بوی مطبوع چوب و در دسترس بودن آن از جمله مواردی بود که چوب را یکی از مصالح محبوب در زمینه ی ساخت و زیباسازی ساختمان ها قرار داد ،از الوارهای تراش خورده ی انواع درخت ها در ساخت سقف و شیروانی ها ،دیوار،کف و پله و تزیین دیوارها استفاده می شد .

ولی شرایط محیطی،رطوبت،نور،سرما،گرما و موجودات چوب خوار عمر این ساخته ها را کم می کرد،پس فعالان این صنعت به فکر افتادند که این محصول را چگونه می توان مقاوم کرد تا در برابر این آسیب های محیطی عمری طولانی تر و دوام بیشتری داشته باشد .در پی آزمایشها و تحقیقات فراوان محققان به فناوری دست یافتند که ترمووود نام گرفت که در آن با استفاده از حرارت و بخار در طی مراحل مختلف الوارهای چوب خالی از صمغ و رزین می شوند و به طرز فوق العاده ای در برابر شرایط محیطی مقاوم می گردند.

این شرایط جدید همراه با رنگ فوق العاده قهوه ای رنگ که به الوارهای چوب می داد باعث شد معماران و آرشیتکت ها به راحتی بتوانند ترموود را که بیشتر آن از الوار چوب های درختان کاج و اش بود در دیزاین و طراحی ساختمان ها چه در نمای خارجی و چه داخلی مورد استفاده قرار بدهند.حتی مکان هایی که در گذشته به علت جذب آب چوب کمتر می توانستند در آن جا از چوب استفاده کنند مثل استخر و سرویس های بهداشتی.

امروزه به یقیین این فناوری ترموود جزء محبوب تریت متریال ها در دیزاین و نماسازی ساختمان ها محسوب می شوند و در بیشتر کشورها به سمت طبیعی بودن و القاء احساس خوشایند به مصرف کننده طرفداران بسیاری دارد.